MALL OF İSTANBUL HUKUK BÜROSU

MALL OF İSTANBUL HUKUK BÜROSU

MALL OF İSTANBUL HUKUK BÜROSU

BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

 

Mall Of İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası – Başakşehir - Bahçekent Emlak Konutlarının yanında konumlanıyor.

AVM, konut ve ofisten oluşan ve Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Mall of İstanbul, aynı zamanda bir kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekmektedir. 


Mall of İstanbul Projesi, TEM Otoyolu üzerindeki Mahmutbey gişelerinin yanında gerçekleştirilen bir yatırımdır. Atatürk Uluslararası Havalimanı’na beş kilometre mesafede yer alan arazinin çok yakınında, projesi tamamlanmış metro hattı da bulunmaktadır. 

 

Rezidans Bloklarda bulunan Hukuk ofisini 2 avukat ve 3 çalışan personel ihtiyaçları doğrultusunda yeniden tasarladık. Gün ışığından yararlanmak için kullanılan bölücüler ışık geçirgenliği sağlayacak şekilde tasarlandı.

 

Her avukatın cübbe giyme zorunluluğu ve bunun tek tip oluşu avukatların kanunlar önündeki eşitliğinin bir sembolüdür. Cübbenin yeşil kısmı hukuk davalarını simgelerken, kırmızı kısımları ise ceza davalarını simgeler. Yakadaki sarı şeritler ise idareyi temsil etmektedir.

 

Bizde bu renk anlamlarını kullanarak girişte sarı renkler kullanarak idareyi temsil ettiğini anlattık. 

Yönetici avukat odasında da hukuk davalarını temsilen yeşil döşeme koltuklar kullandık. Ancak müşterinin talebi üzerine kaldırdık ve modern bir çalışma yaptık.